O nás

Společnost Dexim družstvo se pohybuje na českém trhu již od roku 1990. Od svého založení se věnuje obchodu s průmyslovou chladírenskou a gastronomickou technikou (www.deximslany.cz) a také prodejem a výrobou vázacích prostředků (www.dexim.cz)

V rámci stávající podnikatelské činnosti v průběhu roku 2018 vznikla velká poptávka po brandovaných produktech, které jsme to té doby nabízeli jako malou službu při prodeji chladící a mrazící techniky. Nicméně možnosti našich stávajících dodavatelů nedokázali pokrýt potřebu našich zákazníků a proto padlo rozhodnutí o rozšíření činnosti o tiskařské a brandingové služby. Byla proto zakoupena velkoformátová tiskárna HP Latex 3. generace, díky které dokážeme velice operativně vytisknout a nalepit reklamní grafiku na námi nabízené zboží.

Přirozeně s rozšířením nabídky se zvedla poptávka o další tiskové služby a tím vzniká myšlenka na samostatnou divizi Dexim Design (www.deximdesign.cz), kde začínáme samostatně nabízet tisk a aplikaci nejrůznějších reklamních předmětů.

S rostoucí poptávkou po menších reklamních předmětech přibyl i další tiskařský stroj Konica Minolta AccurioPress 3070, který je schopný vytisknout mnoha tisícové náklady letáků a etiket během velmi krátkých čekacích lhůt.

V současné době nabízíme:

  • velkoformátový tisk na stroji HP Latex na nejrůznější samolepící materiály, bannery, plachty, papír, textil, plátno, podlahové nálepky, tapety, průhledné a poloprůhledné okenní nálepky až do šířky 1,64 m a délky role až do 50 m.
  • vysokorychlostní produkční tisk na stroji Konica Minolta AccurioPress 3070 kde můžeme nabídnout duplexní tisk až do formátu SRA3. Tiskneme letáky, etikety, prospekty, fotografie.

Vytištěné materiály umíme naformátovat do nejrůznějších tvarů pomocí řezacího plotru HP Latex 64 Cutting Solution nebo gilotiny EBA 4860. Dále dokážeme nabídnout:

  • splity na zadní straně samolepky pro snazší aplikaci
  • bigování (překládání) tištěných předmětu, např. 4 až 6 stránkový katalog produktů vytištěný na jeden arch a precizně strojně přeložený
Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem